طراحی وب سایت، فروشگاه الکترونیک و اپلیکیشن

اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت و سئو را رعایت کنید . طراحی سایت، استفاده از سئو و تکنیک‌های آن در وب سایت نیاز به دانش ویژه‌ای دارد از این‌رو بهتر است طراحی وب سایت، افزایش رتبه و بهینه‌سازی آن را به یک تیم متخصص بسپارید.

یک تیم طراحی سایت حرفه ای می تواند خدمات طراحی سایت با موضوعات مختلف برای انواع سازمان یا شرکت‌های دیگر ارائه ‌دهد و باید در تمام زمینه‌های تجاری آماده ارائه خدمات باشد زیرا همانطور که می‌دانید طراحی سایت اولین مرحله ورود به تجارت آنلاین است.

فروشگاه الکترونیک

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست. مسلم است چنین نیاز را نمیتوان به هیچ وجه با ساخت سایت فروشگاه اینترنتی توسط فروشگاه ساز های آنلاین تامین کرد، چرا که طراحی بصری وبسایت شما در طراحی اختصاصی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش رتبه و سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد. علاوه بر این در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.‎

طراحی وب سایت، فروشگاه الکترونیک و اپلیکیشن

ابزار فروش الکترونیک

اگر تا به حال فروش سنتی داشتید و یا توان تأمین کالایی رو به قیمت و کیفیت رقابتی دارید، شما پتانسیل داشتن فروشگاه الکترونیک را دارید. یعنی شما می توانید فروشگاه الکترونیک برای خودتان داشته باشید و کالای خود را اینترنتی بفروشید.

به دنبال رشد سریع استفاده از اینترنت در ایران، مردم به خریدهای آنلاین اعتماد کرده‌اند و خرید اینترنتی ایرانی‌ها از فروشگاه‌های آنلاین در سالهای اخیر، سالانه به‌طور متوسط ۶۰ درصد افزایش یافته است. به دنبال رشد سریع استفاده از اینترنت در ایران، مردم به آهستگی شروع به اعتماد به خریدهای آنلاین کرده‌اند.

با این رشد تجارت الکترونیک و تغییر ابزارهای تجارت در ایران، اگر تغییر نکنیم به طور حتم بازنده دنیای تجارت خواهیم بود.

ما تجربه ایجاد چندین فروشگاه الکترونیک (B2C) (مانند دیجی کالا) و همچنین ایجاد بسترهای B2B (مانند علی بابا) و بسترهای C2C (مانند دیوار یا شیپور) را داریم و اگر تصمیم به ایجاد چنین بسترهایی دارید، ما می توانیم بهترین و کم هزینه ترین راه را به شما پیشنهاد دهیم.

لزوم طراحی اپلیکیشن

با فراگیر شدن گوشی های هوشمند، بازار اپلیکیشن های موبایل داغ شده است. کمتر کسی را میبینید که گوشی هوشمند متصل به اینترنت نداشته باشد. اپلیکیشن های موبایل آینده تجارت همراه هستند،به اسنپ، تپ سی نگاه کنید، فکر می کنید چه میزان مبادلات در روز در این دو اپلیکشین نوظهور مبادله می شود؟ پس شک نکنید آینده تجارت همراه بر اساس اپلکیشن موبایل خواهد بود.

برای اینکه سهمی از تجارت همراه را از آن خود کنید و یکی از 150 باری که یک فرد به گوشی اش سر میزند را از آن خود کنید چاره ای جز طراحی اپلیکیشن موبایل برای مجموعه اقتصادی تان ندارید.

اما باید از کجا شروع کنید؟ چه ایده ای را باید دنبال کنید؟ با استفاده از اپلیکیشن موبایل چه نیازی از مخاطبان خود می توانید برطرف کنید؟

اینها سوالاتی هستند که نهایت منجر به این می شوند که شما باید اپلیکیشن موبایل داشته باشید یا نه.

ما از ابتدای راه با شما هم قدم خواهیم شد و در نهایت بهترین راه را برای ورودتان به این عرصه به شما پیشنهاد می دهیم.

آیا در کسب و کارتان به وب سایت، فروشگاه الکترونیک و یا اپلیکیشن نیاز دارید؟

گروه یارآفرین تجربه ای بالغ بر 11 سال در زمینه طراحی وب سایت، فروشگاه الکترونیک و اپلیکیشن دارد. شما می توانید از تجربیات ما در این حوزه استفاده کنید و نیازی نیست هزینه های هنگفتی برای طراحی وب سایت، فروشگاه الکترونیک و یا اپلیکیشن انجام دهید. لطفاً در صورتی که نیاز به طراحی وب سایت، فروشگاه الکترونیک و یا اپلیکیشن دارید قبل از اینکه بخواهید هزینه های سنگینی متحمل شوید و خروجی خوبی نصیبتان نشود، از فرم زیر جهت ارتباط با بخش طراحی یارآفرین و دریافت مشاوره رایگان، استفاده کنید و یا از طریق واتساپ به شماره موبایل 09359378855 پیام دهید.

فرم مشاوره رایگان طراحی وب سایت، فروشگاه الکترنیک و اپلیکیشن

از همکاری با شما بسیار خرسندیم