بسته فن نماد چیست و چه مزیت هایی دارد؟

فن نماد یک نماد کیفیتی برنامه‌ریزی شده توسط فن بازار ملی ایران است. فن نماد یکی از برنامه‌های ملی است که در قالب فن‌بازار و برای نخستین بار در کشور به منظور تعیین سطح کیفی محصوالت دانش‌بنیان و فناور طراحی و در حال اجراست.

الگوی فن‌نماد به ارزیابی کیفی محصوالت شرکت‌های فناور در چند سطح می‌پردازد و این نماد تعیین می‌کند که محصول در نظر گرفته شده چه شاخص‌ها و ویژگی‌هایی هم از نگاه نوآورانه و هم از نگاه میزان تولید، استانداردهای اخذ شده و قابلیت‌های صادراتی دارد.

طرح ملی فن نماد

مزیت های فن نماد

دارندگان گواهی نامه فن نماد می توانند از مزیت های زیر استفاده ببرند:

  • امکان جذب سرمایه برای دارندگان گواهی نامه فن نماد
  • قرار گرفتن در وندور لیست فن نماد
  • امکان دریافت تسهیلات تخصیص داده شده به دارندگان فن نماد
  • ارائه تسهیلات صادراتی
  • شرکت در نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف
  • و …

کسب و کارهایی که بسته فن نماد را تهیه کنند، علاوه بر بهرمندی از مزایای فوق یک نسخه دوره آموزشی پیاده سازی تجارت الکترونیک و یک نسخه دوره آموزشی راه اندازی وب سایت از صفر دریافت میکنند و به صورت رایگان در سامانه بازرگانی تکمید برای معرفی بیشتر در بازارهای داخلی و در سامانه InternationalEMC برای معرفی به بازارهای خارجی ثبت خواهند شد. 

چطور گواهی نامه فن نماد اخذ کنیم؟

در صورتی که تمایل دارید بسته فن نماد را تهیه نمایید، کافی است فرم زیر را تکمیل کنید. بلافاصله شما در لیست درخواست کنندگان قرار خواهید گرفت و از مزایای این طرح بهره مند خواهید شد. 

fannamad-yar

فرم درخواست بسته فن نماد

  • در صورتی که به صورت حقوقی فعالیت میکنید نام شرکت خود را وارد کنید
  • 0 تومان

از همکاری با شما بسیار خرسندیم

آشنایی با دوره هایی که در بسته فن نماد با تخفیف 50 درصدی ارائه میشود:

چطور فروشم را از 350 میلیون به 7 میلیارد در ماه رساندم!؟

با رعایت مواردی که در این دوره آموزشی گفته شده است، من توانسته ام تا افزایش فروشی 20 برابری را تجربه کنم. شما هم اگر تمایل دارید فروش خود را به طرز باورنکردنی افزایش دهید، این دوره را تهیه و دانلود کنید و آموخته های این دوره را در مورد محصولات خود  به کار ببرید. مطمئن باشید فروشتان به طرز معجزه آسایی افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت دوره:

790/000 تومان

چطور در کمتر از 6 ساعت فروشگاه اینترنتی خودم را خودم بسازم؟

هزینه طراحی یک وب سایت معمولی و یا فروشگاه الکترونیک حداقل 5 میلیون تومان است و حتی این رقم گهگاهی به بیش از چند صد میلیون تومان میرسد. شما با تهیه این دوره میتوانید به راحتی آب خوردن وب سایت طراحی کنید. از طرفی اگر دلتان میخواهد فروشگاه الکترونیک داشته باشید اما نگران هزینه طراحی آن هستید با این دوره ساده و کاربردی هم میتوانید بی نیاز از دیگران، برای خود یک فروشگاه الکترونیک راه اندازی کنید. برای دیدن سرفصل ها و آشنایی با محتوای دوره، لطفاً بر روی “مشاهد جزئیات” کلیک کنید. 

قیمت دوره:

970/000 تومان