چطور فروشم را از 350 میلیون به 7 میلیارد در ماه رساندم!؟

در اوائل سال 1398 یکی از دوستانم که یک کارخانه تولیدی داشت و سالهای زیادی در این زمینه فعالیت میکرد به من مراجعه کرد و گفت چند سالی است که فروشش کم شده و دیگر نمیتواند حتی حقوق پرسنل و هزینه های جاری را بپردازد. به همین دلیل تصمیم گرفته بود تعدیل نیرو کند و کمی از هزینه ها را کاهش دهد. از او پرسیدم با چند درصد از ظرفیت کارخانه تولید میکند و او پاسخ داد که تنها 15 درصد از ظرفیت خط تولید در حال استفاده است و بازار کشش بیشتری ندارد! 

با تعجب از او پرسیدم آیا از کشش بازار مطمئن هستید؟ با اطمینان جواب داد بله من بیش از بیست سال در این حرفه مشغولم و نسبت به بازار محصولاتم کاملا آگاه هستم. از او در مورد نحوه فروش پرسیدم و بعد از پاسخ او متوجه شدم به صورت کاملا سنتی میفروشد. به او گفتم من میتوانم فروشت را حداقل دو برابر کنم! با تعجب پاسخ داد: “امکان ندارد.” با اطمینان به او گفتم: “عرض کردم حداقل دو برابر یعنی حتی ممکن است چندین برابر شود فقط به شرط اینکه همه کارهایی که به شما میگویم را مو به مو انجام دهید.” او با خوشحالی قبول کرد و ما دست به کار شدیم. در کمتر از 6 ماه فروش آن واحد تولیدی 20 برابر شد!! یعنی فروش 350 میلیون تومان در ماه آنها به 7 میلیارد تومان در ماه رسید!

برای اینکه فروش خود را افزایش دهید ما دو راه حل پیش روی شما قرار می دهیم:

راه حل اول: ما تمام تجربیات خود در عرصه افزایش فروش را در قالب یک محتوای آموزشی تهیه کرده ایم و در اختیار شما، قرار می دهیم و شما با رعایت دقیق مواردی که در محتوای آموزشی گفته شده می توانید افزایش فروش فوق العاده را تجربه کنید.

راه حل دوم: ما با شما قرارداد میبندیم و بدون دریافت هیچ هزینه ای سیستم خط فروش را برای شما راه اندازی خواهیم کرد و تنها در صورت تحقق افزایش فروش و عمل به وعده خود، درصدی از افزایش فروش که در قرارداد طی میکنیم را بعنوان حق الزحمه دریافت خواهیم کرد.

راه حل افزایش فروش
دوره آموزشی تجارت الکترونیک

با رعایت مواردی که در این دوره آموزشی گفته شده است، من توانسته ام تا افزایش فروشی 20 برابری را تجربه کنم. شما هم اگر تمایل دارید فروش خود را به طرز باورنکردنی افزایش دهید، این دوره را تهیه و دانلود کنید و آموخته های این دوره را در مورد محصولات خود  به کار ببرید. مطمئن باشید فروشتان به طرز معجزه آسایی افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت دوره:

790/000 تومان

چطور فروشم را 20 برابر کردم!؟
در واقع استفاده صحیح از تجارت الکترونیک در کنار تجارت سنتی رمز افزایش فوق العاده فروش بود.
اگر محصولی برای ارائه دارید و با توجه به کیفیت و قیمت محصولتان انتظار فروش بیشتری دارید اما هنوز نمی توانید خوب بفروشید، اینجا نقطه شروع افزایش فروش شماست پس این فرصت را از دست ندهید. در این دوره آموزشی، مباحث زیر به صورت و کامل و شفاف برای شما باز خواهد شد:
1. آنالیز محصول جهت برسی مخاطبان و رقبای محصول
2. ایجاد بسترهای مناسب جهت تجارت الکترونیک
3. بررسی و تهیه ابزارهای مورد نیاز برای ورود به تجارت الکترونیک
4. بررسی تولید محتوای مناسب و دلیل اهمیت آن در افزایش فروش و همچنین برنامه ریزی دقیق برای تولید محتوا
5. بررسی دقیقِ چگونگی انجام درست تبلیغات و بازاریابی
6. ایجاد فرآیندهای فروش
7. ایجاد سیستم خدمات پس از فروش و تاثیر آن بر افزایش فروش
تمامی مباحث ذکر شده، به صورت عملیاتی در چندین کسب و کار پیاده سازی شد و موارد کاملا تست شده اند و بازخورد بسیار فوق العاده ای داشته اند. 

در صورتی که تمایل دارید این تجربه جذاب و شیرین را با هم در مورد محصول خودتان پیش ببرید، این دوره را تهیه و دانلود کنید و در مورد محصولات خود  استفاده کنید و فروش خود را به طرز باورنکردنی افزایش دهید.

دوره آموزشی تجارت الکترونیک

با رعایت مواردی که در این دوره آموزشی گفته شده است، من توانسته ام تا افزایش فروشی 20 برابری را تجربه کنم. شما هم اگر تمایل دارید فروش خود را به طرز باورنکردنی افزایش دهید، این دوره را تهیه و دانلود کنید و آموخته های این دوره را در مورد محصولات خود  به کار ببرید. مطمئن باشید فروشتان به طرز معجزه آسایی افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت دوره:

790/000 تومان

در صورتی که تمایل دارید این تجربه جذاب و شیرین را با هم در مورد محصول شما پیش ببریم از فرم زیر برای رزرو وقت مشاوره و شروع پروژه راه اندازی خط فروش استفاده کنید. ما با شما تماس خواهیم گرفت. 

فرم درخواست راه اندازی خط فروش

از همکاری با شما بسیار خرسندیم